Exkurze žáků 4. a 5. ročníku do Prahy
V úterý 5. května 2026 se žáci 4. a 5. ročníku zúčastní exkurze do Prahy.
Sraz: v 7.15 hodin na vlakovém nádraží v České Skalici
Návrat: přibližně v 18.30 hodin na vlakové nádraží v České Skalici
S sebou: pohodlnou obuv, jídlo a pití na celý den a peníze na vlastní útratu.
Další informace
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
29. 4. 2026 19:28
Datum poslední aktualizace:
29. 4. 2026 19:30
